Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

За чисте довкілля бізнес Рівненщини сплатив понад 26 мільйонів гривень

За п’ять місяців 2020 року платники екологічного податку області сплатили до бюджетів усіх рівнів 26,8 млн. гривень, про це  повідомили в Головному управління ДПС у Рівненській області. Із загальної суми понад 8,7 млн. грн. отримали бюджети місцевих громад, ще 18,1 млн. грн. надійшло до державного бюджету.

На сьогодні у територіальних органах податкової служби регіону зареєстровано понад дві з половиною тисячі юридичних та фізичних осіб - платників екологічного податку, котрі здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення, викиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об’єкти, розміщують відходи у спеціально відведених для цього місцях чи на об’єктах.

«Питання збереження природного  потенціалу для країни на теперішній час є дуже актуальним і, насамперед, пов`язане зі створенням ефективних механізмів екологічного регулювання, у тому числі за допомогою екологічного податку. Адже частина збору екологічного податку є джерелом фінансування заходів, спрямованих на захист навколишнього середовища та раціональне використання природних ресурсів. Тому закликаємо платників вчасно та в повному обсязі забезпечувати сплату податку», - зазначив начальник ГУ ДПС у Рівненській області  Віталій Чуй.

Головне управління ДПС у Рівненській області

Читати також