Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

За добу на Донеччині окупанти вбили п`ятьох цивільних, серед них - маленька дівчинка

Позаминулої доби на Донеччині російські окупанти вбили п'ятьох мирних мешканців, серед яких була маленька дівчинка.

Про це повідомляє Верховна Рада України.

Внаслідок обстрілів поранення отримали 22 людини.

Наразі катастрофічна ситуація в Маріуполі. Після авіаудару по пологовому будинку та дитячій лікарні окупанти сьогодні зранку знову скинули бомби на центр міста. Інформація про реальну кількість постраждалих уточнюється. 

Упродовж минулої доби постраждали щонайменше 27 мешканців.

Під ударом окупантів опинилися 14 населених пунктів – Маріуполь, Краматорськ, Дружківка, Новолуганське, Нью-Йорк, Луганське, Красногорівка, Мар’їнка, Костянтинівка, Іванопілля, Терни, Миронівський, Степне, Михайлівка.

Пошкоджені були 34 об'єкти, серед яких дитяча лікарня і пологовий будинок, дві школи, Приазовський державний технічний університет, магазин, церква, житлові будинки, приміщення селищної ради,  залізничне полотно, газопровід, комунальне обладнання.

Найважча ситуація – в оточеному Маріуполі, Волновасі та навколишніх селах, які ворог розбиває з ракет, авіації та артилерії.

Читати також

26.05.2022 Українські військові хірурги провели операцію, яка не має аналогів у світі

В мобільному госпіталі виконані вже 2 такі операції і врятовано життя наших воїнів. "Завдяки надскладним технологіям на професіоналізму наших військових хірургів, поранені вже самостійно ходять по палаті. Такі операції при бойовій травмі нирки не мають аналогів в світі. Військові хірурги України тримають стрій та впроваджують сучасні малоінвазивні операції для порятунку важких поранених", - додали в Командуванні.