Рівне Медіа

За два місяці Рівненська служба зайнятості працевлаштувала 43 учасники АТО/ООС

Послугами Рівненської обласної служби зайнятості у січні-лютому 2020 року скористались 453 безробітних з числа демобілізованих, які брали участь в антитерористичній операції, з них мали право на отримання допомоги по безробіттю 404 особи. Всього за два місяці цього  року працевлаштовано 43 особи цієї категорії. Професійне навчання проходили 30 осіб, брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру 3 особи.  Профорієнтаційні послуги отримали 343 безробітних.

Крім того, з початку року послуги служби зайнятості отримували 57 осіб, які переміщені з  тимчасово окупованої території України або районів проведення АТО. З них, 25 осіб мали статус безробітного, з яких отримували допомогу по безробіттю 22 особи. З числа переселенців 6 осіб вдалося працевлаштувати та 4 проходили професійне навчання.

За словами директора Рівненського обласного центру зайнятості Івана Ткачука, станом на 1 березня 2020 року продовжували отримувати послуги обласної служби зайнятості 352 безробітних з числа учасників АТО/ООС та 16 безробітних із числа переселенців.

Незважаючи на введення карантину та встановлення обмежувальних заходів з метою захисту здоров’я громадян, Рівненська служба зайнятості продовжує працювати в штатному режимі та надавати послуги у дистанційному режимі.

Читати також