Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"За Київ, Суми, Чернігів та Харків можна не хвилюватися": які міста під загрозою

Російські війська вичерпують свої ресурси та не досягають успіхів на ключових напрямках. Саме тому окупанти змінили тактику та замість розпорошених військ, концентрують сили на кількох цілях.

Про це повідомив радник глави Офісу Президента Олексій Арестович.

За його словами, мешканцям Києва, Чернігова, Сум та Харкова наразі можна не хвилюватися. Всі ресурси ворог скликає у зону ООС. Донецьку, Луганську області та Миколаїв.

"Знімають резерви з Сум, з-під Чернігова – все кидають туди, аби мати успіх", – пояснив він.

Однак, за словами радника, можливі окремі обстріли міст, як це сталося сьогодні у Києві на Оболоні.

 

Читати також

25.05.2022 Поблизу Маріуполя росіяни відбудовують залізницю, щоб "нажитися"

"Терміново розпочати роботи з ремонту зазізничного полотна в Маріуполі та ст. Сартана. Також повідомляють про одночасну спробу відновлення залізничних колій в районі Волновахи. Декілька десятків мільйонів долларів – достатня мотивація і справжня мета окупаційної влади Маріуполя», – сказав Андрющенко. Окупанти почали відновлювати залізницю через проблеми із відновленням роботи морського порту.

25.05.2022 Дівчинка з Чернігова продала свої коси за 3,5 тисячі гривень, щоб допомогти ЗСУ

“В Інтернеті я побачила, що дівчата обрізають волосся під каре і за це, взагалі, можна отримувати гроші. Я ж раніше цього не знала. Я вирішила поїхати до перукарні, обрізати волосся, продати та віддати гроші на ЗСУ”, — розповідає Кіра. “У нас є друзі, які служать в ЗСУ. Зараз вони під Луганськом, їх там близько 20 людей. Вони зараз збирають на рації, тепловізори”, — розповідають батьки.