Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Загроза ядерного тероризму: Рівненську АЕС погрожували підірвати

Фото з відкритих джерел

Учора на електронну адресу Рівненської АЕС повідомили про загрозу здійснення акту ядерного тероризму (диверсії) проти Рівненської АЕС. Про це повідомили на сайті АЕС. 

З метою перевірки цієї інформації відповідними спецслужбами було проведено огляд основного обладнання реакторних відділень енергоблоків №№ 1-4, приміщень та будівель електростанції, периметру захищеної зони та прилеглої території, особливо важливих об’єктів РАЕС за межами захищеної зони.

У результаті перевірки заборонених предметів (вибухових пристроїв та ін.), які можуть бути використані в диверсійних цілях не виявлено.

Рівненська АЕС працює у штатному режимі. Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було. Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах чинних норм.
  

 

Читати також

01.12.2021 Вчителька з Волині судиться через відсторонення від роботи - не має COVID-сертифікату

Вчителька Комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №3» подала позов до суду через відсторонення від роботи. Вона вимагає поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. Нещодавно суддя Рожищенського районного суду Наталія Шептицька вивчила матеріали цієї цивільної справи. Позовну заяву прийняли до розгляду та відкрили провадження у справі.