Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Захисницю “Азовсталі” Пташку запросили заспівати у суперфіналі шоу "Голос країни"

Парамедик Катерина Поліщук з позивним "Пташка", яка нещодавно звільнилася з російського полону, підкорила українців своїм співом у підвалах "Азовсталі". Продюсер вокального шоу "Голос країни" Володимир Завадюк запросив голосисту захисницю виступити на сцені проекту.

"Для нас, для команди Big Brave Events і для мене, продюсера "Голосу країни" величезна честь запросити тебе, Пташко, виступити у головному вокальному проєкті нашої країни. Адже голос надихає, адже пісня – наша ДНК, адже ми співаємо для того, щоб далі жити і боротися. Крім того, в "Голосі країни" ми збираємо гроші для допомоги ЗСУ", - сказав Завадюк в ефірі "Сніданку з 1+1".

Чіткої відповіді на пропозицію продюсера "Пташка" поки не дала, зазначивши, що наразі для неї найважливішим є повернення з полону українських захисників, її побратимів.

"Думаю, тут має бути трохи присутня інтрига. Це треба буде дивитися по моєму стану та по моєму місцю перебування. Залежно, знову ж таки, від геополітичної ситуації в країні. В першу чергу для мене це повернення хлопців. Тому, будемо дивитись", - відповіла Катя.

Дівчина додала, що дуже хоче тішити людей, які надихаються її співом.

"Якщо це запалює серця, я співатиму", - зазначила вона.

Читати також