Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Залишилась сама з трьома дітьми: вдову бійця "Азову" зустріли з пологового будинку у Запоріжжі

Біля Запорізького пологового будинку був ажіотаж - бійці ЗСУ зустрічали вдову загиблого захисника Маріуполя. 

Повідомляє Укрінформ.

Відомо, що чоловік Тетяни загинув був бійцем полку "Азов" та загинув під час оборони Маріуполя. Жіна залишилась одна з трьома дітьми. На війні вона втратила ще маму та брата.

“В мене вперше така виписка…. Не чекала, що буде стільки людей, думала, що лише діти будуть”, - зазначила Тетяна.

Сина вона назвала Іллею, як мріяв загиблий чоловік - Олексій. Жінка наголосила, що діти зараз надають їй сил та змушують жити далі.

“Я розумію, що не можна здаватись, а треба боротись. Це показали не тільки мій брат, чоловік та мама, а й ті хлопці, які зараз боронять Маріуполь. Я нічого не знаю про обставини загибелі чоловіка та мами. 19 квітня з Олексієм говорили по телефону, він мав вийти на зв’язок через 6 днів… 21 квітня загинув”, - розповіла жінка.

Її мати - Наталя - загинула 3 травня. Вона працювала військовою психологинею в полку “Азов”. В 2018 році загинув брат - Юрій Луговський, мама зайняла в полку його місце.

“Мама приїхала допомагати мені з середньої донькою, коли я народила її, і так сталося, що хлопці запропонували працювати психологом. Її це надихало та надавало сил, щоб перебороти смерть брата. Вона в хлопцях бачила свого сина, хотіла допомогти усім”, - згадує Тетяна.

Зустрічати її з пологового будинку прийшли побратими загиблих родичів. Колишній боєць “Азову” Кирило сказав, що підтримуватимуть Тетяну, адже вона багато втратила на цій війні.

“Азовська сім’я дуже велика - це не тільки бійці, це їхні діти, родини в цілому. Ми намагаємось піклуватись про всіх. Держава допомагає, але ми звикли довіряти в першу чергу своїй родині”, - наголосив Кирило.

Хлопець добре знав брата Тетяни, разом проходили службу в одному батальйоні.

Військовослужбовці закликають: наразі весь світ має зробити все, щоб витягнути тих, хто лишився в Маріуполі.

“Вони, по суті, врятували Південь, бо невідомо що було б із Запоріжжям, якби хлопці з Маріуполя не сконцентрували на собі по факту цілу дивізію російських військ з технікою. Запоріжжя ціле, бо хлопці там залишились”, - додали бійці.

Щодо Тетяни, то жінка з трьома дітьми (4-річна Аня, 2-річна Віка та новонароджений Ілля) поки планує залишитись у Запоріжжі, а коли найменша дитина трохи підросте, то, мабуть, поїдуть на захід країни, де живе Тетянина бабуся.

Читати також

29.05.2022 У червні російські солдати можуть масово ринути додому

Йдеться про те, що в кінці цього місяця спливає визначений законодавством рф 90-денний термін на проведення «спецоперації». Тому ті з них, які заїхали в Україну у лютому, мають підстави «законно» покинути службу. «За*бало все. Короче, сказали, замены не будет никакой. Никто нас менять не хочет, все отказываются сюда ехать. Думаю, бл*дь, наверное, щас досижу, три месяца как стукнет, нах*й, надо как-то выбираться… Буду искать что-то на гражданке. Не сошелся же мир на армии, правильно?» – говорить рашист зі своїм другом з рф. А от знайти нових бажаючих воювати непросто. Тож командування намагається втримати хоч цих вояк на передовій. «Приезжают, агитируют там, какими только способами: «Младшие классы пишут вам письма. Если вы уедите, кто тут останется». Пугают, что характеристику испортят в личном деле, если уволиться, но, бл*дь, еще ни одного это не остановило». Сподіваємося, що армія окупантів таки поменшає до літа. А як ні – наші захисники допоможуть їм повернутися додому. Як уже допомогли більш ніж 30 тис. загарбникам, які загинули на війні.