Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Заробили 70 мільйонів гривень: на Рівненщині підприємці майже 4 роки нелегально видобували базальт

На Здолбунівщині правоохоронці припинили нелегальний видобуток базальту.

Про це повідомили у Рівненській обласній прокуратурі.

Слідчі встановили, що двоє підприємців без належних дозволів з 2017 року незаконно видобували базальт на родовищі на території Головинської сільської ради у колишньому Костопільському районі.

Вилучено 4 одиниці спецтехніки, 3 вантажні автівки, грошові кошти в сумі понад 24 тис. дол. США, 27 тис. грн., 200 Євро, предмет ззовні схожий на бойову гранату та понад 350 патронів до стрілецької зброї. Крім того, вилучено документацію та чорнові записи. За даними слідства внаслідок протиправної діяльності підприємці отримали понад 70 млн гривень прибутку.

Під час слідчих дій взято зразки базальту. Після проведення необхідних експертиз буде встановлено суму шкоди, заподіяної державі незаконним видобутком породи.

Читати також

02.06.2023 У "Вересі" оголосили імена переможців народного відбору U19

Відтак, перемоцями стали Арсен Загородній (Зборів, Тернопільська обл.), Назар Корнієць (Хмільник, Вінницька обл.), Ігор Ільчук (Пісків, Рівненська обл.), Денис Кубенко (Біла Церква, Київська обл.) та Олександр Швець (Київська обл.)! Упродовж трьох днів участь у народному відборі взяли понад сто кандидатів. Наступним умовним етапом випробування для п'яти переможців відбору стануть товариські матчі у складі юнацької команди. Після чого і буде прийнято рішення, хто з них разом з командою візьме участь у літніх тренувальних зборах.