Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Заробляли мільйон в місяць: на Волині "зупинили" маштабний бізнес зі збуту наркотиків

На Волині виявили та затримали наркозбувачів співробітники управління боротьби з наркозлочинністю спільно з підрозділами ГУНП.

Про це повідомляють у пресслужбі ГУНП Волинської області.

У рамках заходів затримано двох жителів Київської області, які забезпечували функціонування одного з телеграм-каналів, а саме, збували потенційним клієнтам так звані «закладки» з наркотичними засобами, психотропними речовинами та прекурсорами, залишаючи їх у певних визначених місцях.

На місці затримання у них виявлено та вилучено понад 2 360 закладок з Альфа PVP, амфетаміном, таблетками наркотичної дії. У подальшому знайдено і заховані раніше понад півтори сотні закладок в різних місцях.

Згодом співробітники УБН в Київській області встановили та затримали і координатора вищевказаних «закладчиків», 22-річного жителя м. Фастів. Під час невідкладного обшуку за місцем його проживання виявлено та вилучено запаси наркотичних речовин, зіп-пакети, ізоляційну стрічку, техніку, яка використовувалась для незаконного промислу. Також він отримував в певних локаціях схованки з наркотиками, потому фасував, розподіляв і передавав спільникам для розкладання.

Загалом, під час оглядових та обшукових дій вилучено закладок з психотропами й таблеток на понад 3 мільйони гривень за цінами так званого «чорного ринку». Щомісяця фігуранти збували близько 2 тисяч закладок, отримуючи майже мільйон гривень незаконного прибутку.

Нині за цим фактом слідчі ГУНП у Волинській області розслідують кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 Кримінального Кодексу України. Затриманим загрожує позбавлення волі від 6 до 10 років. Тривають слідчі дії.

Читати також