Жіноча БК “Рівне” зіграє з Чемпіоном та володарем Кубку України (ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ)

Жіноча команда БК “Рівне” вдруге в сезоні зустрінеться з діючим Чемпіоном та володарем Кубку України. Цього разу “Динамо-НПУ” гратиме вдома у Києві.

Перша зустріч цих команд відбулася у Рівному 1 листопада. Зігравши в нічию 15:15 першу чверть, господарки не впорались з суперницями в другому та третьому ігровому відрізку, сумарно поступившись в ці двадцять хвилин 19:35, що і стало запорукою успіху киянок в цій грі. В заключній чверті рівнянки намагалися “дістати” суперниць, але фінальна сирена зафіксувала перемогу діючого чемпіона 61:51.

Для рівнянок – це буде дев’ята гра в чемпіонаті. В активі БК “Рівне” дві домашні перемоги над “Чайкою-ДЮСШ” та одна над “Інтерхім-СДЮСШОР ім Літвака”, а також виїзний розгром “Франківська-ПНУ”. У пасиві – три поразки від столичних команд – двічі від “Київ-Баскет” і одного разу від “Динамо-НПУ”, а також рівнянки не змогли в Одесі обіграти “Інтерхім”.

“Динамо-НПУ” провело сім поєдинків, двічі поступилися “Київ-Баскету”, а також обігрували БК “Франківськ-ПНУ” (двічі), “Чайку-ДЮСШ”, “Інтерхім-СДЮСШОР” та БК “Рівне”.

Зазначимо, що склад “Динамо-НПУ” після тріумфального сезону зазнав відчутних змін. Якщо минулоріч “першими скрипками” в команді були запрошені з-за океану американки, то зараз команда укомплектована виключно українськими баскетболістками. Як відомо в цьому сезоні, в жіночій Суперлізі змагаються лише шість команд, і усі вони після групового етапу продовжать боротьбу за медалі у плей-оф, тож тренери мають нагоду дати можливість проявити себе молодим місцевим спортсменкам, а вже під кінець дозаявкового періоду підсилитись потрібними гравчинями.

За два попередні сезони, в яких жіноча БК “Рівне” виступала у Суперлізі, команди провели вісім поєдинків. В активі рівнянок лише дві перемоги при шести поразок, при чому, команда зробила це один раз на виїзді і один раз вдома. Зазначимо, що в сезоні 2017-2018, БК “Рівне” вирвавши перемогу в домашньому матчі 31 січня з рахунком 87:84, фактично поховала надії киянок поборотися за медалі, не давши їм можливості потрапити у плей-оф. Як відомо, в тому чемпіонаті жіноча команда БК “Рівне” виборола бронзові медалі змагань.

Історія протистоянь БК “Рівне” та “Динамо-НПУ”

25.10.2017 БК Рівне Ж — Динамо-НПУ 62 – 64

Нагадаємо, що цими вихідними у Рівному відбудеться “Західноукраїнське баскетбольне дербі” чоловічих команд БК “Рівне” прийматиме “Львівську Політехніку”. Крім того, до завершення календарного року, жіноча команда БК “Рівне” зіграє ще матч-відповідь чвертьфіналу Кубку України проти КСЛІ Київ-Баскет. Загалом, розклад домашніх матчів, що залишились для обох рівненських команд має такий вигляд.