Жіноча команда БК "Рівне" вдруге поступилась "Франківську-Прикарпаття"

У другому матчі жіночої Суперліги рівненські баскетболістки поступилась "Франківську-Прикарпаття".

Про це повідомляють у пресслужбі БК "Рівне".

Господарі впевнено розпочали матч, вигравши перші сім хвилин матчу з рахунком 19:1. По ходу другої чверті БК “Рівне” зумів скоротити своє відставання до 7 очок, але Франківськ-Прикарпаття знову заволодів ініціативою і в третій чверті вів +28. В підсумку команда Юрія Процюка довела матч до впевненої перемоги. У рівнянок найрезультативнішою стала Вікторія Шматова з 19 очками. БК “Рівне” залишається провести 22-23 березня матчі проти Динамо. Наша команда наразі йде четвертою і гарантувала собі участь у плейоф.

Франківськ-Прикарпаття – Рівне 84:64 (21:9, 22:17, 26:21, 15:17)

Кіба 8, Спиридонова 3 + 8 підбирань, Кучерьонок 13, Шматова 19, Павлюк 7 – старт; Безкоровайна 8, Процікевич 4, Степанюк 2