Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Жителька Гощі відзначила свій 103-ій день народження

Жителька Гощі Надія Вербицька сьогодні відзначає свій 103-ій день народження. 

Про це повідомляє Гощанський селищний голова Микола Панчук. 

За його словами, за плечима у жінки - важкі воєнні та повоєнні роки Другої світової, біль утрати коханого чоловіка, важка працю в колгоспі, турбота про єдину доньку. Мужньо переживши всі випробування долі, Надія Микитівна є однією з довгожительок громади – найстаршою на віком.

- Такі люди - гордість нашої громади. Вони є очевидцями багатьох історичних подій, носіями національних традицій, глибокої життєвої мудрості. Тому день народження кожного з них – це не лише важлива подія у їхньому житті, а й у житті Гощанської громади.

Сьогодні мені випала честь привітати Надію Микитівну Вербицьку зі 103 Днем народження. Нехай Господь дарує іменинниці міцне здоров’я, ясний розум, опіку й турботу рідних, - додав Микола Панчук. 

Читати також

28.05.2023 Рівненщина отримала 2500 книг, які передали п`ятьом бібліотекам

В Україні триває акція «Українським дітям – українську книгу». Рівненська область стала другою, яка долучилася до ініціативи. У переліку книги для дітей шкільного і дошкільного віку. Наприклад, «Тигролови», «Чорна рада», «Острів скарбів», «Енеїда» та ще десятки україномовних книг. Сьогодні підбірки нової літератури вручили п?ятьом закладам: Рівненській обласній універсальній бібліотеці, обласній бібліотеці для дітей, Рівненській центральній міській бібліотеці, бібліотеці Вараського ліцею №5 та Клеванській селищній бібліотеці. Такі ж набори книг будуть надані бібліотекам територіальних громад області. Благодійна акція розпочалася рік тому з ініціативи Першої леді Олени Зеленської спільно з Держкомтелерадіо та Міністерством культури та інформаційної політики України.