Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Зима на підході, а з лісів Рівненщини все ще приносять грибні "трофеї" (ФОТО)

Листопад – не найкраща пора для росту грибів. Їх заготовляють переважно ранньої осені, коли ще помірна погода. Втім, цьогоріч мешканці Рівненщини у другій половині листопада зуміли віднайти лісових смаколиків. Збирати гриби – не тільки корисне заняття, але і захоплююче. Багатьох тиха ходьба по лісах і красивих місцях заспокоює. 

До прикладу, вчора, 21-го листопада, у лісі біля сіл Дюксин на Костопільщині, Мости на Здолбунівщині та Вельбівно на Острожчині ще знайшли «польських» грибочків і зелениць.

У листопаді "польських" грибів не так багато, але можна знайти у теплих місцях. А ось зелениці зустрічаються набагато частіше.

Читайте також: Квіти, шипшина та айва: що мешканці Рівненщини несуть із лісу в останній тиждень осені (ФОТО).

Нагадаємо, що не рекомендується збирати гриби, зіпсовані першими заморозками, навіть в тому випадку, якщо здається, що можна обрізати пошкоджені ділянки. В основному, вони вже не мають цінних смакових властивостей, а деякі навіть викличуть проблеми зі шлунком.

Виходить, що в листопаді теж можна відправитися на тихе полювання. Але грибникам доведеться бути більш терплячими і уважними. Адже грибів вже мало, а деяких з виявлених доведеться залишити в лісовій глушині, якщо вони виявляться зіпсовані першими заморозками.

Фото Оксани Юрченко, Юрія Пантелєєва та Вікторії Куліш. 

Читати також

01.12.2021 Вчителька з Волині судиться через відсторонення від роботи - не має COVID-сертифікату

Вчителька Комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №3» подала позов до суду через відсторонення від роботи. Вона вимагає поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. Нещодавно суддя Рожищенського районного суду Наталія Шептицька вивчила матеріали цієї цивільної справи. Позовну заяву прийняли до розгляду та відкрили провадження у справі.