Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Знімальна команда зі Штатів приїхала на Рівненщину готувати матеріали для зйомки фільму (ФОТО)

фото - Фейсбук

АМЕРИКАНЦІ ЗНІМАЮТЬ ФІЛЬМ " ХЛОПЕЦЬ ІЗ СЕРНИК", повідомляє Зарічненська газета "Полісся".

Нині в с. Серники працює знімальна група із США, яка готує фільм про єврейського хлопчика, котрий втік від розстрілу серницьких євреїв у лісі, в роки Другої світової війни. Натану Боброву нині за 80, він мешкає в Ізраїлі. Це вже другий приїзд знімальної групи в с. Серники.

Сьогодні вони шукали тих людей, хто їздив у Австралію на суд серницького поліцая Іванечка. Проте, із тих свідків вже нікого немає. Зустрічалися і спілкувалися американці з дітьми свідків, які були в Австралії на суді.

Багато цінної інформації розповіла для них Людмила Полюхович - про те, як велися розкопки розстріляних євреїв, як серничани їздили на суд в Австралію. Її мама, нині покійна Надія Дмитрівна Полюхович, в той період працювала головою Серницької сільської ради, особисто була всі дні на розкопках єврейських поховань, супроводжувала групу серницьких свідків на суд до далекої Австралії і там, всі 14 днів їх перебування, вела щоденник, де записувала події та власні враження, переживання, які відбувалися кожного дня, прожитого в Австралії.

Читати також