Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Знімав ракетні обстріли", - у Львові затримали коригувальників РФ

Патрульні Львова затримали чоловіка, який знімав ракетні обстріли Львова 26-го березня і відправляв матеріали на російські номери.

Також у нього в планшеті виявили фотографії усіх блокпостів області. Цю інформацію він надіслав на два російських номери.

Ще одного підозрілого чоловіка виявили на проспекті Чорновола у Львові. Той знімав на телефон пересування українських військових.

Також він мав фото паспортів чоловіків з луганською реєстрацією та чимало контактів з російськими номерами.

 

Читати також

18.05.2022 На Харківщині окупанти обстріляли пожежну машину: загинув батько двох дітей

Уламки снарядів потрапили в машину, вивівши її з ладу. Особовий склад відразу покинув кабіну, проте Костянтин Маляров отримав травми, котрі виявилися несумісні з життям. У загиблого рятувальника залишились дружина і двоє неповнолітніх дітей. Костянтин Маляров народився 21 березня 1983 року у м. Ізюм. У 2001 році закінчив Ізюмське професійно-технічне училище №24. У 2001-2002 роках проходив службу у Збройних силах України. З початку 2010 року став до лав ДСНС, весь цей час не полишаючи свою рідну 28-ту Державну пожежно-рятувальну частину Головного управління ДСНС України у Харківській області. За плечима мав чималий бойовий досвід та користувався неабияким авторитетом у колективі.