Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

17 січня: яке сьогодні свято, прикмети та заборони

У цей день у світі відзначаються День порушення обіцянок, День дитячих винаходів, Міжнародний день наставництва, День канатної дороги.

Православна церква 17 січня вшановує пам'ять мучеників Зосими і Феокосту. Зосима вважається покровителем бджолярів. Йому моляться про хороший збір меду. Щоб задобрити Зосиму, на стіл обов'язково ставили мед як в чистому вигляді, так і в сотах, а також приготовані з нього ласощі, наприклад, медові цукерки або пряники. Також з сьогоднішнього дня завершуються різдвяні ворожіння.

Що не можна робити 

Не варто розповідати, скільки у вас грошей, брати в борг або давати комусь, а ще нічим не хваліться. Постарайтеся не викидати залишки зі столу, частина можна віддати бідним, а іншу - тваринам або птахам. Краще з дому не виходити без оберега.  

Прикмети 

З давніх-давен існують погодні прикмети на цей день:

  • сильний туман - до врожаю ярих; 
  • багато снігу - влітку будуть добре роїтися бджоли; 
  • місяць повний - до повені.

Іменини

Іменини у Афанасія, Тадея, Дениса, Філіпа, Олександра, Прохора, Миколи, Тимофія, Павла і Карла. 

За матеріалами УНІАН 

 

Читати також

29.05.2022 У червні російські солдати можуть масово ринути додому

Йдеться про те, що в кінці цього місяця спливає визначений законодавством рф 90-денний термін на проведення «спецоперації». Тому ті з них, які заїхали в Україну у лютому, мають підстави «законно» покинути службу. «За*бало все. Короче, сказали, замены не будет никакой. Никто нас менять не хочет, все отказываются сюда ехать. Думаю, бл*дь, наверное, щас досижу, три месяца как стукнет, нах*й, надо как-то выбираться… Буду искать что-то на гражданке. Не сошелся же мир на армии, правильно?» – говорить рашист зі своїм другом з рф. А от знайти нових бажаючих воювати непросто. Тож командування намагається втримати хоч цих вояк на передовій. «Приезжают, агитируют там, какими только способами: «Младшие классы пишут вам письма. Если вы уедите, кто тут останется». Пугают, что характеристику испортят в личном деле, если уволиться, но, бл*дь, еще ни одного это не остановило». Сподіваємося, що армія окупантів таки поменшає до літа. А як ні – наші захисники допоможуть їм повернутися додому. Як уже допомогли більш ніж 30 тис. загарбникам, які загинули на війні.