![Фото - ілюстративне / відкриті джерела](https://rivne.media/media/img/650/2021/01/moloda-rivnyanka-poskarzhilasya-medikam-na-udar-st20210127_3779.jpg)
Вчора вранці 23-річна мешканка Рівного звернулася до медиків, стверджуючи, що отримала удар струмом у тролейбусі. Жінку оглянули лікарі, але жодних ознак ураження струмом не виявили. Про це інформує Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги.
Потерпіла розповіла, що трималася мокрими руками за поручні, а згодом в неї оніміли руки. Жінка запідозрила, що її уразило струмом.
Рівнянку відправили на додатковий огляд у центральну міську лікарню.