3 липня - День зенітних ракетних військ України 2024: красиві привітання і картинки

3 липня відзначаємо День зенітних ракетних військ Повітряних Сил ЗСУ. Не забудьте привітати наших захисників та мужніх воїнів.

Сьогодні привітання з професійним святом приймають військовослужбовці зенітних ракетних військ. Вітаємо всіх тих, хто причетний до цієї важливої події! Бажаємо сталевого духу, професійного зростання та наснаги у боротьбі!

***

Дякуємо за оборону та чисте небо над Українською територією! Вітаємо причетних з Днем зенітних ракетних військ України із професійним святом!

***

Вам довірена надважлива місія, спільно з побратимами з інших родів військ протиповітряної оборони, берегти від ворожих обстрілів наші міста, стратегічні об’єкти, позиції та людей. Зі святом Вас!

***

Щиро вітаємо з Днем зенітних ракетних військ Повітряних Сил ЗСУ! Ви - це ті, хто тримає небо над Україною чистим та спокійним! Дякуємо за важку та небезпечну працю! Слава Україні!

***

Ті, хто служить в зенітних ракетних військах України - справжні романтики. Вони завжди дивляться в небо, оберігаючи рідні простори. У цей день крім урочистих залпів бойової зброї я бажаю вам почути безмовну тишу і відчути теплий спокій сімейного затишку. Нехай крім служби у кожного з вас буде свій будинок, в якому вас завжди будуть чекати і любити!

Джерело: ТСН

Читайте також