Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Аналоги дорогих ліків: ТОП-10 доступних замінників імпортних препаратів

Сучасні аптеки пропонують покупцям широкий асортимент медикаментів на будь-який гаманець. Однак, не всі знають, що прописані лікарем таблетки можна замінити дешевшим аналогом, який не поступається ефективністю.

Отож, які аналоги популярних препаратів можна придбати у аптеках:

1. Солпадеїн — препарат, який здатен подолати будь-який біль (якщо вірити рекламі). Раніше до складу входив кодеїн, але його прибрали, залишивши лише парацетамол та кофеїн.

Чим Солпадеїн кращий за Парацетамол? Наявністю кофеїну (що не завжди доцільно) та швидшою дією. Не так вже й багато переваг, проте різниця в ціні вражає - понад 90 гривень.

2. Ібупром — ще один відомий препарат для зниження високої температури та знеболювання. До складу входить звичайний ібупрофен. Виробляється препарат у Польщі. Головний конкурент — Нурофен, який також містить ібупрофен, але випускається вже у Великобританії.

Аналогом ліків є Ібупрофен-Дарниця, який має той же склад.

3. Німесил — гранули для приготування напою. Засіб використовується як протизапальний та знеболювальний. Діюча речовина — німесулід. Виробляється у Німеччині.

Німід — той самий німесулід в гранулах для приготування напою, проте країна-виробник — Польща.

4. Сорбекс — сорбент, що має діючою речовиною активоване вугілля. З плюсів — фіксована разова порція. З мінусів — вартість.

Активоване вугілля в таблетках — альтернатива Сорбексу. З недоліків можна відзначити досить велику разову порцію. Але це дрібниця, якщо порівняти вартість цих двох препаратів.

5. Мезим ми знаємо завдяки рекламі та незабутньому слогану. Препарат містить ферменти підшлункової залози та призначається зазвичай тим, у кого власна підшлункова не виробляє достатню кількість ферментів.

Ні в чому йому не поступається Панкреатин 8000. Ті самі ферменти, та сама форма випуску (таблетки).

6. Реклама каже нам, що з усіма проявами алергії впорається Кларитин, що містить 10 мг лоратадину в кожній пігулці. Але ж можна купити Лоратадин, що містить ту ж кількість діючої речовини, але при цьому значно дешевший.

7. Особливо популярний сьогодні Пантенол Спрей. Випускається поляками, обсяг одного балону — 130 мл. У продажу можна знайти Пантенол у вигляді піни.

Ідентичний склад при вітчизняному походженні має Пантенол Аерозоль. Як зазвичай, різниця у ціни відчутна.

8. Частіше за все такі засоби призначаються після курсу антибіотиків, щоб поновити мікрофлору кишківника.

Зазвичай купується Лінекс. До його складу входять ліофілізовані лактобактерії. Менш коштовний аналог — Йогурт Розель.

9. Харчове отруєння не завжди супроводжується лише блюванням, іноді ще й діареєю. Найчастіше в аптеці радять в таких випадках приймати Імодіум. Одна капсула містить 2 мг діючої речовини лопераміду.

Таку ж кількість цієї ж речовини містить вітчизняний препарат з однойменною назвою — Лоперамід, проте він значно дешевший.

10. Добре відому “Но-шпу” угорського виробництва можна легко замінити вітчизняним “Дротаверином”. Різниця вартості десяти таблеток відчутна.

Читати також