![Фото - Сергій Семенчук](https://rivne.media/media/img/650/2020/04/bilya-rivnoho-u-lyudey-masovo-zahinuli-bdzholi-fot20200416_9321.jpg)
У селі Велика Омеляна Рівненського району масово загинули бджоли. За словами місцевих жителів, комахи померли внаслідок обробки полів однією з агрофірм. Про це написав власник вуликів Сергій Семенчук на своїй сторінці у Фейсбук.
У коментарях під публікацією люди пишуть, що загибель бджіл спостерігалася і у сусідніх Дядьковичах. Селяни додають, що внаслідок обробки полів гинуть не лише бджоли, а й дерева та інші домашні культури.