![](https://rivne.media/media/img/650/2021/06/dvoe-cholovikiv-zhorstoko-pobili-meshkantsya-rivne20190221_4116.jpg)
Вчора ввечері у селі Велика Омеляна Рівненського району медична допомога знадобилася 14-річній місцевій жительці. Зі слів матері, її доньку побив 35-річний чоловік.
Інцидент трапився на дитячому майданчику.
«Бив ногами по обличчю, в живіт та груди», - зазначила мати потерпілої.
Медики оглянули неповнолітню. Дитина була у свідомості проте перелякана. Бригада виявила множинні осаднення на руках, ногах, животі та голові. Дівчинка скаржилася на біль по всьому тілу та запаморочення. З численними травмами дівчину госпіталізували до лікарні.
Попередній діагноз: закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, множинні забої та осаднення тіла.
Про інцидент повідомили до поліції.