![](https://rivne.media/media/img/650/2022/08/2022080810029921.jpg)
Повідомлення про пожежу на вулиці Середній у селі Головниця Рівненського району рятувальники отримали вчора о 15.42. Про це повідомляє ГУ ДСНС Рівненщини.
Прибувши на місце виклику вогнеборці встановили, що пожежа виникла у цегляному житловому будинку. На ліквідацію відразу було подано вогнегасні речовини.
Внаслідок пожежі вогнем пошкоджено речі домашнього вжитку, стіни та стелю в кімнаті житлового будинку. Причина та збитки внаслідок пожежі встановлюються. До ліквідації було залучено одну автоцистерну п'ять рятувальників.
![](/media/img/650/2022/08/202208088566.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208089992.jpg)