![](https://rivne.media/media/img/650/2022/06/2022061302431877.jpg)
Учора у Рівному попрощались із заступником командира рівненського батальйону ТрО, капітаном Миколою Савчуком. Йому було 39 років.
- З 2016 року він ніс службу у розвідбаті в зоні АТО, а з початком повномасштабного вторгнення взяв на себе формування батальйону територіальної оборони Рівненщини. Для побратимів по службі був взірцем, надійним порадником та професіоналом своєї справи, - повідомляє міський голова Рівного Олександр Третяк
У Миколи Савчука залишились батьки, дружина та двоє синів. Поховають Героя сьогодні у селищі Смига на Дубенщині.
![](/media/img/650/2022/06/202206135410.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206131886.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206131220.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206132272.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206132628.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206137050.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206139068.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206137165.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206134528.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206137490.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206133402.jpg)