![](https://rivne.media/media/img/650/2022/07/2022070114345509.jpg)
На Рівненщині четверо митців отримали гранти голови облради для реалізації власних культурно-мистецьких проектів.
Про це повідомляють у Рівненській обласній раді.
Гранти у 2022 році отримають: Руслана Варнава («Відновлення композиторської спадщини Казимира Любомирського»); Олена Корсун («Облаштування інклюзивного театрального простору «Погляд в тобі»); Надія Одарчук («Циклу заходів «Танцюючий Мізоч» до 700-ліття семи сіл Мізоцької громади»); Орися Рябунець («Видання артбуку «МАЙСТРИ РІВНЕНЩИНИ»). Кожен з них отримає 25 тисяч гривень.
Також керівники області вручили сертифікати на отримання стипендії голови обласної ради та облдержадміністрації провідним діячам і ветеранам у галузі культури ти мистецтва. Відповідно до рішення експертної комісії, щомісяця впродовж поточного року стипендію у розмірі 500 грн отримуватимуть:
- Стефан Булига - представник Рівненщини у Молодіжному симфонічному оркестрі України;
- Сергій Гаврилюк – керівник зразкового аматорського фольклорно-етнографічного гурту «Мазурки» клубу с. Корост Степанської селищної ради;
- Іван Жилка – художник-живописець, член Національної спілки художників України;
- Віра Зиль – керівник народного аматорського ансамблю родини Чудіновичів с. Сварицевичі Сарненського району;
- Тетяна Єршова – артистка-ляльковод, провідний майстер сцени академічного обласного театру ляльок;
- Микола Кінах – керівник народного аматорського театру комунального закладу «Центр культури, дозвілля та туризму» Острозької міської ради;
- Людмила Кічановська – завідуюча Новокорецьким сільським клубом Корецької міської ради, керівник народного аматорського фольклорно-етнографічного колективу «Червоне намисто»;
- Людмила Кічановська – завідуюча Новокорецьким сільським клубом Корецької міської ради, керівник народного аматорського фольклорно-етнографічного колективу «Червоне намисто»;
- Микола Тимчак – поет, прозаїк, скульптор, художник, іконописець, різьбяр, автор і виконавець пісень, член Національної спілки письменників України;
- Юрій Ширко – артист драми І категорії обласного академічного українського музично-драматичного театру, художній керівник КЗ «Рівненський міський палац культури»;
- Лариса Яцкова Василівна – директор комунального закладу «Школа мистецтв» Шпанівської сільської ради Рівненського району Рівненської області.