Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Чому вирішили відмінити "карантин вихідного дня" у Рівному та як діятиме поліція?

Фото - відкриті джерела; ілюстративні фото

Сьогодні, 16 листопада, члени комісії ТЕБ та НС Рівненської міської ради прийняли рішення відмінити у місті "карантин вихідного дня". Чому прийняли таке рішення і як проходило засідання, розповів речник міської ради Микола Прокопчук.

"Майже 30 членів комісії проголосували одноголосно, щоб допомогти бізнесу. Це не тільки у місті Рівному, а у всій Україні. За кожного члена комісії не можу говорити, але рішення одностайне. Можу сказати, що перед цим було селекторне засідання з Кабінетом Міністрів України. Там майже всі мери міст і голови адміністрацій були одностайні - відмінили карантин вихідного дня. В кожній області це вирішується на своєму, обласному чи міському, рівні", - прокоментував пан Прокопчук.

Про дії поліції буде відомо після офіційного рішення Кабміну.

Читати також

19.08.2022 Росіяни розширюють військову базу та аеродром біля Рівненщини

Як зазначається, росіяни розширюють інфраструктуру та шляхи сполучення казарм і десантних смуг військової бази в Лунинці, яка з лютого використовується окупантами як командний пункт у Брестській області. З цієї бази російські війська неодноразово обстрілювали Україну ракетами. Російські літаки виконували бойові завдання з аеропорту. Свідки бачили, як ракети кілька разів детонували на базі після невдалого зльоту та пошкоджували російські літаки, що поверталися з місій. До початку повномасштабного російського вторгнення військовий аеродром Лунинець був резервним і не мав стратегічного значення. У січні його відвідав Аляксандр Лукашенка, а через кілька днів після цього візиту аеродром зайняли окупанти. Військові бази в Лунинці, Барановичах і Зябрівці під Гомелем є головними стратегічними центрами російської армії в Білорусі. У серпні база в Зябровці була сильно пошкоджена ракетним обстрілом.