Де і коли здаватимуть Пробне ЗНО-2019 у Рівненській області?

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

До 31 січня триває реєстрація на Пробне ЗНО-2019. Це тестування є добровільним, учні його складають для того, аби ознайомитися із процедурою проведенння зовнішнього незалежного оцінювання. Його варітсть - 138 гривень. Станом на сьогодні, вже майже 6 тисяч учнів шкіл, ВПУ та коледжів зареєструвалися для складання Пробного ЗНО. 

Пункти пробного ЗНО у Рівненській області:

16 березня, українська мова і література - Рівне, Дубно, Вараш, Острог, Березне, Володимирець, Гоща, Дубровиця, Зарічне, Здолбунів, Корець, Костопіль, Млинів, Радивилів, Рокитне та Сарни.

23 березня, історія України, математика, іноземні мови ( з аудіюванням), географія, фізика, хімія, біологія - Рівне, Дубно, Вараш, Березне, Дубровиця, Сарни. 

Реєстрація учасників пробного ЗНО здійснюється Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти (далі - ЛРЦОЯО) через мережу Internet. Для того, аби зареєструватися, особа, яка виявила бажання взяти участь у пробному ЗНО, повинна:

  • 1. Зайти на сайт ЛРЦОЯО lv.testportal.gov.ua на сторінку «Пробне ЗНО-2019».
  • 2. Ознайомитися з документами, що регламентують проведення пробного тестування.
  • 3. Заповнити на сайті реєстраційну форму, сформувати та відправити електронну заяву. Отримати логін та код доступу до інформаційної сторінки учасника ПЗНО (далі - інформаційна сторінка).
  • 4. Зайти на інформаційну сторінку та роздрукувати квитанцію для сплати вартості послуг.
  • 5. Здійснити оплату на основі цієї квитанції протягом 3 (трьох) робочих днів в установі будь-якого банку України. Квитанцію зберігати. Останній день прийому платежів – 05 лютого 2019 року. Кошти, перераховані після 05 лютого, зараховуватись не будуть.

Через 3 робочі дні після здійснення оплати, зайти на свою інформаційну сторінку та пересвідчитись, що платіж зараховано (статус заяви зміниться на "Оплачена", що є підтвердженням факту реєстрації).

Читайте також