День ювелірів України 2024: красиві привітання та картинки

День ювеліра в Україні святкують 21 червня, адже цей день рівно 50 років тому став днем, коли в українській землі знайшли знамениту скіфську Золоту Пектораль. Ті традиції, які закладені найкращими майстрами минулого, продовжуються і досі.

Сьогодні ювеліра День ми відзначаємо,
І ювелірів справжніх вітаємо!
Без них було б життя не така красиве,
І однозначно вже не так щасливе.

***

У Вас гарна робота у всіх сенсах цього слова. Бажаю чистих каменів, високопробних металів, цікавих ідей. Невтомної і крилатої фантазії. Щоб золотими були не тільки руки, але і все те, до чого вони торкаються. А кожен виріб виходив б істинним шедевром. З професійним святом, з Днем ювеліра!

***

Вітаю з Днем ювеліра. Бажаю твердого терпіння, як алмаз, високої точності, як у швейцарських годинників і бездоганної майстерності видатного таланту. Нехай робота йде легко і красиво, і так само нехай складається твоє життя.

***

Нехай твоє життя грає всіма гранями краси і блиску, як діаманти. Алмазними розсипами нехай вистилає твій життєвий шлях удача. Справжнім золотом і платиною нехай будуть твої стосунки з людьми. Око хай завжди буде пильним, а здоров’я найміцнішим. Успіху тобі у твоїй найпрекраснішій роботі. Натхнення і творчих поривів.

 

Читайте також