![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024051721154124.jpg)
Депутат Рівненської райради Павло Дутко, який нині служить в ЗСУ, дістав поранення на Херсонському напрямку.
Про це у Фейсбук повідомив ексдепутат Рівненської міськради Назарій Поліщук.
- Сьогодні на Херсонському напрямку поранення отримав Павло Дутко! Слава Богу, що кінцівки на місці і немає ушкодження життєвих органів! Попереду - тривала реабілітація! Тримайся, дорогий наш друже! Помоліться за якнайшвидше одужання нашого воїна! Павло - справжній, як в боротьбі з зовнішніми окупантами, так і з внутрішніми! - написав Поліщук.
Додамо, що Павло Дутко пішов до армії у перші дні повномасштабного вторгнення.
![](/media/img/650/2024/05/202405178568.jpg)