Депутати міськради розкритикували тарифи запропоновані Рівнетеплоенерго

Сьогодні, 28 вересня, під час депутатських слухань ініційованих секретарем Рівнеради Віктором Шакирзяном щодо затвердження нових тарифів у депутатів виникло чимало запитань до теплопостачального підприємства. Сам Віктор Шакирзян назвав ці розрахунки непосильними для рівнян і закликав до їх негайного перегляду у бік зниження.


Директор Рівнетеплоенерго виступив перед присутніми із заявою, що зростання пов’язане зі зміною ціни на газ, відповідно такий тариф хоч і є високим, проте економічно правильний. На противагу цьому свої альтернативні розрахунки представило управління економіки. Виходячи з них тариф на опалення може і має бути меншим.


Віктор Шакирзян підсумовуючи результати слухань заявив, що виступає проти затвердження запропонованих постачальною організацією тарифів.

"Такі тарифи затверджувати не можна. Це моя позиція і я впевнений, що більшість присутніх у цій залі депутатів такої ж думки. Спеціалісти управління економіки міської ради отримали доручення провести свій незалежний аналіз, ми будемо боротись за кожну гривню у тарифі, адже я не уявляю яким чином люди мають оплачувати потім такі рахунки і на що, після цього, житимуть тисячі рівненських родин", - зауважив секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян.

 

Читайте також