![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024053012288756.jpg)
Учениця 10 класу Рівненського ліцею №12 Софія Янчук представлятиме збірну України на XIV Міжнародній олімпіаді з географії, що в 2024 році має відбутися в Китаї.
Про це повідомляють у Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічнї освіти.
Як зазначається, це право рівненська школярка виборола за результатами ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з географії, що проходила в Луцьку та конкурсних відбірково–тренувальних зборів, що днями завершилися у Києві.
- Досягнення Софії – це результат її інтелектуальних здібностей, високого рівня освітньої мотивації, наполегливості, цілеспрямованості.
І, звичайно ж, це заслуга вчительки географії - Олени Кирилюк, яка доклала чималих зусиль для підготовки учениці до різних етапів олімпіади, - йдеться у повідомленні.