![](https://rivne.media/media/img/650/2021/05/ponad-5-tisyach-rivnyan-vzhe-proholosuvali-za-proe20200926_6389.jpg)
З 15-го квітня рівняни можуть подати свої проєкти на участь у Громадському бюджеті для реалізації у 2022-му році. Термін подачі триватиме до 29-го травня.
Мешканці можуть подавати "великі" - від 250 тисяч до мільйона гривень та "малі" - до 250 тисяч гривень проекти.
Одна людина може подати не більше трьох малих проєктів та трьох великих проєктів.
Станом на 13-те травня, коли до закінчення терміну подачі проєктів залишилось трохи більше двох тижнів, подано лише три заявки. Їх загальна сума становить 2 250 000 гривень. Це два проєкти, вартістю по мільйону гривень і один на 250 тисяч.
Ці ідеї стосуються встановлення наземних пожежних гідрантів, тренажерно-спортивного простору та спортивного міні-поля.
Подати проєкт можна тут: https://rivne.pb.org.ua/