Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Допомогли небайдужі: біля Рівного ледь не втопився чоловік

Сьогодні, близько 17-ої, у селі Ходоси Рівненського району медична допомога знадобилася 40-річному чоловіку. Житель Черкаської області купався у річці, однак згодом почав тонути. На місце викликали "швидку". Про це інформує Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги.

Ще до приїзду медиків першу допомогу відпочивальнику надали небайдужі люди. 

Постраждалий перебував у стані алкогольного сп'яніння. Його госпіталізували в обласну лікарню до Рівного.

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.