![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024051311502960.png)
Депутати Зорянської сільської ради відвідали два освітніх заклади громади, щоб визначити нагальні проблеми.
Про повідомили на сторінці Зорянської тергромади у мережі.
Депутати відвідали заклади освіти громади – Білівський ліцей та Голишівську гімназію.
Голишівська гімназія потребує коштів на утеплення фасаду, а в Білівському ліцеї нагальним питанням є перекриття даху та відведення стічних вод від фундаменту будівлі.
Також депутати відвідали стадіон в селі Голишів. Зазначили про необхідність облаштування території стадіону майданчиками для волейболу та баскетболу. Це дозволить молоді села проводити час з користю та в загальному покращити фізичне здоров’я населення.
Проінспектували стан доріг у селі Новостав. Визначили проблемні ділянки дорожнього покриття по вулицях Миру та Ю.Семенюка. Побували поряд місцевого клубу, де проаналізували стан будівлі та обумовили перспективу відбудови приміщення.
![](/media/img/650/2024/05/202405131809.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405131781.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405135272.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405135547.png)