![](https://rivne.media/media/img/650/2024/04/2024042314473207.jpg)
Екоінспектори почали перевірку Березівської сільради на Рівненщині.
Про це повідомляють у Держекоінспекції Поліського округу.
Як зазначається, планова перевірка розпочалась 22 квітня.
Про її результати повідомлять згодом.
- Нагадуємо, що згідно наказу Державної екологічної Інспекції України від 05.12.2023 №159 "Про затвердження переліку центральних органів виконавчої влади та їх територіальних органів, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування в частині здійснення делегованих їм повноважень органів виконавчої влади, які планується перевірити у 2024 році", на території Житомирської та Рівненської областей, продовжуються планові заходи контролю органів місцевого самоврядування, в частині здійснення делегованих їм повноважень органів виконавчої влади, зокрема додержання вимог природоохоронного законодавства, - йдеться у повідомленні.
![](/media/img/650/2024/04/202404238933.jpg)