![](https://rivne.media/media/img/650/2024/01/2024011012005526.png)
Гощанські медики долучилися до благодійної ініціативи та зібрали кошти на два FPV-дрони.
Інформують у Гощанській селищній раді.
Гощанська об'єднана медична команда стала частиною благодійної ініціативи, долучившись до марафону "Різдвяні дрони" від Благодійного Фонду "Відповідальні Українці". Колективи КНП "Гощанський центр первинної медико-санітарної допомоги" та КНП "Гощанська багатопрофільна лікарня" Гощанської селищної ради долучились до цього благородного заходу та зібрали необхідну суму для придбання двох FPV-дронів.
"Ці дрони стануть важливим ресурсом у забезпеченні комунікації, розвідки та безпеки. Спільна ініціатива медичних працівників Гощанщини стала не тільки символом взаємодії, а й конкретним внеском у покращення обладнання для захисту нашої країни", - йдеться у дописі селищної ради.
![](/media/img/650/2024/01/202401102512.png)