Громади на Рівненщині попрощалися із військовими-земляками

На Рівненщині попрощалися з п'ятьма Героями - Максимом Городнюком, В'ячеславом Шараповим, Сергієм Гавулою, Сергієм Баглаєм і Володимиром Тефтеруком.

Про це повідомили в Рівненській ОДА.

На Сарненщині провели в останню дорогу загиблого Захисника Максима Городнюка. Чоловік проживав у Сарнах. Максима мобілізували в червні 2023 року. У ході ведення бойових дій на Донецькому напрямку з грудня 2023 року Захисник уважався безвісти зниклим, проте хороша звістка для родина так і не надійшла. Після проведення експертизи ДНК було встановлено особу загиблого солдата Максима Городнюка. У Героя залишилися батьки та брат.

Вараська громада попрощалася із захисником В'ячеславом Шараповим. У вересні минулого року чоловіка призвали до лав ЗСУ для боротьби з окупантами. 53-річний житель Вараша зазнав мінно-вибухових травм під час виконання бойового завдання в Донецькій області.

Гощанська громада у скорботі за полеглим Захисником України Сергієм Гавулою. Чоловік народився в селі Злазне на Костопільщині. У 22 роки Сергій переїхав у село Воскодави Гощанської громади. У січні 2024 року Герой був мобілізований до лав Збройних сил України. Чоловік загинув 9 квітня від поранення в Донецькій області.

У Гощі останньою земною дорогою провели Героя Сергія Баглая. Чоловік народився в селі Крилів. Після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну він пішов захищати кордони рідної країни. Помер Герой 2 квітня під час проходження військової служби.

На Дубенщині попрощалися із Захисником Володимиром Тефтеруком. Чоловік - родом із села Добрятин Млинівської тергромади. Володимир служив у Збройних силах України. Захисник загинув 10 квітня в Херсонській області.

Читайте також