Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

ГУР оприлюднило імена російських льотчиків, які обстрілювали Україну

Російські окупанти намагаються приховати свою участь у вчиненні злочинів проти України. Проте у ГУР оприлюднили імена російських командирів, які обстрілюють Україну ракетами. 

Про повідомляє прес-служба ГУР МОУ. 

Так, воєнна розвідка України оприлюднює особисті дані командного складу 52 важкого бомбардувального авіаційного полку (ШАЙКОВКА, Калузька обл.) та 121 важкого бомбардувального авіаційного полку (ЕНГЕЛЬС, Саратовська обл.) 22 важкої бомбардувальної авіаційної дивізії (ЕНГЕЛЬС), особовий склад яких залучається до завдання ракетних ударів з літаківТу-22М3 та Ту-160 крилатими ракетами Х-22, Х-555, Х-101 по містах та мирному населенню України.

  • командир 22 вбад – гвардії полковник Варпахович Микола;
  • командир 121 вбап – гвардії полковник Скітський Олег;
  • помічник штурмана авіаційної ескадрильї на Ту-160 – капітан Соколов Сергій Сергійович;
  • помічник командира корабля авіаційного загону авіаційної ескадрильї на Ту-160 – старший лейтенант БУДКО Станіслав Анатолійович;
  • заступник командира полку по воєнно-політичній роботі – підполковник СУББОТІН Іван.

- Екіпажі літаків, які здійснювали пуски ракет по мирних мешканцях України, вже усвідомлюють, що керівництво російської армії в подальшому перекладатиме відповідальність за воєнні злочини на безпосередніх виконавців. Льотчики збирають документальні підтвердження отриманих ними наказів, які в подальшому планують передати до міжнародного трибуналу над керівництвом рф, - зазначили у розвідці. 

Також у ГУР додають, що окупанти намагаються нищити будь-які докази їхньої участі у вбивствах мирного населення України. Здійснюючи підкупи та пропонуючи хабарі окупанти намагаються прибрати відомості про себе з бойових наказів та розпоряджень.

Читати також