"Лише зараз нам зателефонували, що є збіг по ДНК": у Рівному прощатимуться з 30-річним Воїном

Завтра в Рівному попрощаються із 30-річним старшим солдатом Віктором Пантелеймоновим.

Про це повідомив. в.о. міського голови Віктор Шакирзян.

Віктор Пантелеймонов народився 6 грудня 1992 року в Рівному. Навчався в Рівненському ліцеї № 8. Згодом сім’я тимчасово переїхала на Острожчину, саме в місцевій Бродівській школі Віктор закінчив 9 класів. Вступив у Рівненське професійно-технічне училище № 10, де здобув фах слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики.

“Вітя відслужив строкову службу в армії на Київщині, а коли повернувся - працював за кордоном, у Рівному на складах, але не за професією. Дуже добрий, веселий, чесний, справжній хлопець. Коли розпочалося повномасштабне вторгнення, то з перших днів пішов добровольцем до військкомату. Казали чекати, він так кілька разів ходив, бо хотів захищати нашу землю разом із чоловіком сестри, який воював іще в АТО й зараз у ЗСУ. Мобілізували Вітю наприкінці вересня 2022 року. Він був упевнений в собі, казав, що має так зробити, бо ж хто іще буде захищати нашу землю”, - розповідає мама Героя Наталія.

Веселий, оптимістично налаштований, позитивний Віктор легко знайшов спільну мову з побратимами. Вони його підтримували й поважали, а він відповідав їм такою ж щирістю та безвідмовністю.

Про службу Віктор не розповідав. Натомість, надіслав рідним пісню “Дике поле”, аби послухали її і все зрозуміли. Та не це лякало. Найстрашнішими були для родини останній рік і три місяці, коли вони не знали, що з сином.

“Він увесь цей час вважався зниклим безвісти. Ми не знали нічого, де він, що з ним, жодної інформації. Лише зараз нам зателефонували, що є збіг по ДНК. Пів року тому тіло сина та його побратима знайшли наші військові й повернули, аби ми, рідні, могли достойно провести їх...”, - каже мама.

30-річний старший солдат Віктор Пантелеймонов загинув 15 січня 2023 року на Донецькому напрямку.

Прощання з Героєм відбудеться завтра, 13 квітня, о 10.00 на майдані Незалежності в Рівному. Поховають Воїна на кладовищі “Нове”.

Читайте також