![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024051915363596.jpeg)
Мешканка Рівненського району хотіла отримати соцдопомогу, але натрапила на шахраїв.
Повідомляють у поліції Рівненщини.
45-річна жителька села Корчин отримала в одному із месенджерів повідомлення від своєї знайомої, що вона отримала соціальну виплату від держави в сумі 14800 гривень, тож вирішила і собі скористатись такою пропозицією.
Перейшовши за посиланням, яке було у повідомленні від приятельки, жінка ввела в діалогове вікно сайту дані банківської картки, а потім і код підтвердження транзакції.
Згодом виявилось, що платформа — фішингова: від справжніх такі сайти відрізняються кількома символами. Тож доступ до банківських рахунків потерпілої отримали шахраї, звідки й списали 50250 гривень.
Пізніше з’ясувалося, що акаунт знайомої, від якої надійшло повідомлення з посиланням, зламали шахраї.
Розпочато досудове розслідування.