Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Мрійниця, спокусниця чи ангел: тип жінки по її знаку Зодіаку

Фото - відкриті джерела; ілюстративні фото

Астрологи стверджують, що кожен знак Зодіаку має свої характерні особливості, які відображаються і у стосунках з людьми. Якими є представниці усіх знаків у коханні - читайте у статті.

Овен: контролююча королева

Контроль і влада – атрибути жінки-Овна. Вони завжди повинні бути лідерами зграї і тими, хто встановлює правила. Немає сумнівів в тому, що жінка-Овен повністю усвідомлює силу, якою вона володіє, але буде використовувати її з обережністю і граничною обачністю. Перш ніж що-небудь зробити, вона завжди враховує можливі наслідки своїх дій. Сила цієї керуючої королеви така, що всякий раз, коли вона сяє, весь світ може тільки дивитися на неї з благоговінням!

Телець: сильна матір

Відомо, що жінки-Тельці мають сильну волю і характер, а також дуже вперті. Вони не будуть соромитися або думати двічі, коли мова йде про те, щоб постояти за себе і своїх близьких. Але за цією надзвичайно жорсткою особистістю лежить золоте серце. Ці жінки мають тенденцію бути дуже турботливими й люблячими і завжди готові простягнути руку допомоги будь-кому потребуючому.

Близнюки: творча мислителька

Жива і творча особистість жінки-Близнюків – це те, що дозволяє їй мислити нестандартно і бачити речі в зовсім іншому ракурсі. Будучи дуже здібною дамою, яка дозволяє уяві брати верх над обставинами, вона може легко перетворити свої ідеї в реальність. Хоча жінка воліє не домінувати, це відбувається головним чином тому, що вона використовує свої сили обережно, а не тому, що вона слабка. Світ може бути в шоці тільки коли жінка-Близнюки висловлює свою думку.

Рак: ходяча загадка

Жінка-Рак вважається загадкою, тому що не всі можуть її зрозуміти. Володіючи по-справжньому турботливим і щедрим характером, вона також може бути жорстокою і пристрасною. З огляду на те, як швидко її настрій може змінитися, її можна назвати ініціатором заворушень. Ці жінки надзвичайно віддані своїм коханим і друзям, але і від них вимагають того ж.

Лев: далекоглядна лідерка

Якби коли-небудь існував титул найбільших провидців і лідерів світу, це повинен був бути Лев, зокрема, жінка. Вона не зупиняється ні перед чим, коли у неї є мета. У цих жінок шалене прагнення, яке веде їх до неї. З точки зору продуктивності, вони просто видатні і більш ніж готові взяти з собою кого-небудь, піднімаючись по сходах успіху. Навіть якщо вони зазнають невдачі, вони зроблять це граціозно і гідно. Всі захоплюються тим фактом, що жінки-Леви являють собою ідеальне поєднання чесноти і смирення, що є досить рідкісною якістю для людей.

Діва: доброчесний ангел

Жінки-Діви виявляються найбільш доброчесними, оскільки вони завжди будуть вибирати і робити те, що правильно, навіть якщо їм запропонують більш легкий варіант. Наявність жінки-Діви в вашому житті – справжнє благословення, оскільки їх душі по-справжньому ангельські. З огляду на їх добру, корисну і люблячу природу, їм завжди вдається залишатися сильними і брати себе в руки, навіть якщо їм боляче. Вони будуть відстоювати правильні речі і мати сміливість боротися за це. Їх серця – чисте золото.

Терези: витончена леді

На додаток до виключного інтелекту і розуміння жінки-Терези також мають зле почуття гумору, яке робить їх дотепними і досвідченими. Вони рідко показують свої емоції на публіці, вважаючи за краще підходити до життя з балансом і гідністю. Володіючи ясною самосвідомістю, яка повністю співзвучна тому, хто вони є, вони точно знають, чого хочуть в житті і як цього досягти. Їх впевненість є одною з їх найглибших якостей, які відрізняють їх від інших жінок.

Скорпіон: таємнича спокусниця

Відомо, що жінка-Скорпіон має небезпечне “жало”. Виявляється, саме це робить її проникливою, пильною і ясною в тому, хто вона і чого хоче. Може здатися, що її жорстока і чесна натура час від часу ображає людей, але їй все одно, що вони ображаються. Будучи пристрасною коханкою і прямим оратором, вона вважає за краще отримати травму від потворної правди, ніж закохатися в красиву брехню. Це факт, що не кожен може впоратися з інтенсивною особистістю жінки-Скорпіона, і вона призначена тільки для особливої людини, яка готова до неї.

Стрілець: емоційна чарівниця

Вірте чи ні, жінкам-Стрільцям досить легко вловлювати свої і чужі емоції, тому що вони надзвичайно чутливі істоти. Щоб краще зрозуміти інших, вони завжди ставлять себе на їх місце, що буквально змушує їх співпереживати. Проте вони дуже замкнуті і обережні, коли справа доходить до вираження своїх почуттів, вони розкривають свою справжню природу лише обраним. Вважай себе особливим, якщо жінка-Стрілець пускає тебе в свій світ.

Козеріг: незалежна кар’єристка

Незалежність, вдумливість і повна самосвідомість – ось що визначає характер жінки Козерога. Вони ясно розуміють, чого хочуть в житті, будують запаморочливу кар’єру, прекрасно розуміють свої сильні і слабкі сторони. Інші часто помічають, що яскрава краса жінки-Козерога надихає, оскільки вони не настільки добре знають свої душі. Слова, сказані жінкою-Козерогом, виходять прямо з її душі.

Водолій: неспокійна мрійниця

Жінки-Водолії неймовірно амбітні і відчувають неспокійне прагнення до досягнення цих амбіцій, що робить їх чимось на зразок мрійників і бійців. Досить цікаво спостерігати, як ця жінка з безжалісною натурою бореться, щоб щось втілити в життя. Якби жінка могла формувати світ, це була б жінка-Водолій.

Риби: щедра коханка

Основа справжньої природи жінки-Риби будується виключно на любові. Вона є чистим прикладом щедрості та чесності. Ці жінки завжди намагаються приховати свої емоції, так як вони дуже чутливі. У них можуть бути сльози, що котяться по щоках, але вони все одно будуть битися в битвах в тиші і швидше помруть, ніж покажуть будь-які ознаки поранення. Незважаючи на це, вони завжди будуть першими, хто допоможе людям, показуючи їм свою любов. Вони як цілителі, яких потребує цей світ.

Джерело: coffeewithmilk.com.ua

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.