На Донеччині загинув 47-річний молодший сержант із Костополя

Біля села Очеретине в Донецькій області 18 квітня 2024 року загинув молодший сержант Юрій Миколайович Романович із Костополя. Чоловік отримав несумісні із життям поранення.

Про це повідомили в Костопільській міськраді.

Юрій Романович народився в Костополі 22 листопада 1976 року. Навчався в школі № 2 та був випускником Костопільського професійного технічного училища. Після закінчення навчання працював по спеціальності, а згодом - виготовляв пам’ятники та ремонтував автомобілі.

«Юрій мав мрію, разом з братом Іваном хотів відкрити власну справу, а саме ремонтувати автомобілі і для цього поїхали за кордон. Свідома громадянська позиція не дозволила синам залишитись осторонь біди, що прийшла до України. Тому, не чекаючи повістки, без тіні сумніву приїхали додому та пішли захищати Батьківщину», - розповідає матір Алла Романович.

26 лютого 2022-го Юрій доєднався до лав ЗСУ. Служив кулеметником відділення снайперів роти вогневої підтримки. За період служби він побував у багатьох гарячих точках, де виявив сміливість і мужність. Удома на нього чекали матір, брат, рідні та друзі.

«Він був добрим, відповідальним, чуйним, лагідним сином, братом і товаришем. Він завжди був впевнений, що все буде добре, та постійно казав: «Хто, як не ми, буде захищати нашу Україну! Це важка втрата як для мене, так і для всіх, хто любив його... Він назавжди в моєму серці»», - розповідає матір Алла Романович.

Жителів Костопільської громади просять гідно зустріти загиблого та віддати йому шану.

19 квітня о 19:00 - в'їзд похоронного кортежу в місто Костопіль. Маршрут: вул. Рівненська — вул. Нова — вул. Коперника — вул. Незалежності.

Прощання з Юрієм Романовичем відбудеться 20 квітня:

  • 12:00 — заупокійна літія в його домівці (вул. Незалежності, 26, кв. 12);
  • 12:30 — чин похорону в соборі святих апостолів Петра і Павла ПЦУ. По завершенню у храмі чину поховання відбудеться піша хода до майдану Т. Г. Шевченка.

Поховають захисника на «Новому» кладовищі поруч з іншими воїнами небесного легіону.

Читайте також