На Харківщині в бою за Україну загинув молодший сержант із Рівного

Під час виконання бойового завдання на Харківщині загинув рівнянин Володимир Легкий.

Про це повідомив в.о. міського голови Віктор Шакирзян.

Володимир Легкий народився 1975 року в Калінінградській області. 1979 року разом із батьками повернувся в Україну, у місто Рівне. Навчався в 12 школі.

“Дитинство та юність провів не тільки за навчанням, а і як наставник для меншого брата, якого дуже хотів, чекав, а в майбутньому турбувався про нього і любив. А з початком 90-х був активним помічником та підтримкою в сім'ї. Дуже любив будівельну справу, хотів стати майбутнім інженером-будівельником. У 1998 році закінчив Українську державну академію водного господарства (сучасний НУВГП) за спеціальністю “Інженер-будівельник”, - розповідають рідні Героя.

У 1999 році Володимир проходив військову службу в Збройних силах України. Служити подобалося, тому що любив брати відповідальність за своїх побратимів. Після армії одружився, а через рік став щасливим батьком гарної донечки. Працював у будівельній сфері: був майстром, виконробом, інженером з охорони праці, допомагав близьким виконувати ремонтні роботи. Намагався максимально забезпечувати сім'ю.

Коли ж розпочалося повномасштабне вторгнення, Володимир долучився до лав ЗСУ з січня 2023 року. Служив у Дніпропетровській, Донецькій, Харківській областях на передових позиціях. Він ішов захистити від ворога свою сім'ю, дочку, свій край та Україну.

“Володимира поважали й цінували побратими: відповідального, доброзичливого, щирого, чесного, справедливого. Він умів співчувати й завжди приходив на допомогу в біді. Дуже любив свою доньку. З дитячих років завжди радів і пишався її досягненнями, знаходив час та можливість бути поряд в шкільні роки та в період навчання в КПІ. У грудні 2023 року у зв'язку із ротацією військ отримав відпустку додому на 10 днів. Він був дуже радий цьому «ковтку свіжого повітря», але розумів, що країна його чекає... Він виконав свій синівський обов'язок перед Батьківщиною ціною свого життя,” - розповідають рідні.

48-річний молодший сержант Володимир Легкий загинув 19 лютого 2024 року на Харківщині під час виконання бойового завдання із захисту України, мужньо виконавши військовий обов'язок.

Прощання з Героєм відбудеться завтра, 26 березня, о 10.00 на майдані Незалежності в Рівному. Поховають Захисника на кладовищі “Нове”.

Читайте також