Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Костопільщині попрощалися з військовослужбовцем, який поліг у боях за Луганщину

Сьогодні у Малолюбашанській ТГ - День жалоби за загиблим бійцем. У селі Мирне громада прощалась із військовослужбовцем Андрієм Матеушем. 

45-річний військовий пішов на війну добровольцем. Загинув у квітні у боях за Луганщину. 

У Андрія Матеуша залишилися дружина та двоє дітей.

- Ніякими словами не вдасться передати відчуття непоправної втрати, горя, болю…, але ми всі абсолютно впевнені, що смерть Андрія і кожного нашого воїна не залишаться без суду й покарання світовою цивілізацією народів агресивної російської федерації! - повідомляють на сторінці Рівненської районної державної адміністрації. 

Читати також

29.05.2022 Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Про це повідомили в ОДА. Змагання проходили з 26 травня по 28 травня в м. Познань у Польщі. Заслужені майстри спорту Наталія Лагутенко та Микола Синюк брали участь у змаганнях в складі збірної України. Так, Микола Синюк у фіналі на дистанції 200 метрів у класі KL2 посів І місце. Наталія Лагутенко виборола срібну нагороду на дистанції 200 метрів у класі VL3 та третє місце на дистанції 200 метрів у класі KL2. Тренер спортсменів - Леонід Камлочук.