![](https://rivne.media/media/img/650/2022/05/2022051317273645.jpg)
Сьогодні у Малолюбашанській ТГ - День жалоби за загиблим бійцем. У селі Мирне громада прощалась із військовослужбовцем Андрієм Матеушем.
45-річний військовий пішов на війну добровольцем. Загинув у квітні у боях за Луганщину.
У Андрія Матеуша залишилися дружина та двоє дітей.
- Ніякими словами не вдасться передати відчуття непоправної втрати, горя, болю…, але ми всі абсолютно впевнені, що смерть Андрія і кожного нашого воїна не залишаться без суду й покарання світовою цивілізацією народів агресивної російської федерації! - повідомляють на сторінці Рівненської районної державної адміністрації.