![](https://rivne.media/media/img/650/2024/04/2024042312233246.png)
Вараські рятувальники продовжують здійснювати моніторинг пожеж у природних екосистемах і на відкритих територіях.
Про це повідомили в пресслужбі Вараського райуправління ГУ ДСНС України в Рівненській області.
Працівники Вараського районного управління проводили рейдові відпрацювання на території Володимирецької та Вараської територіальних громад. Для більшого охоплення території та оперативності у відпрацюваннях були задіяні штатні БпЛА.
У ході рейдових відпрацювань надзвичайники проводять відповідну профілактичну роботу з населенням, закликаючи громадян не провокувати пожежі в екосистемах, не спалювати суху рослинність.
Для тих, хто все ж таки нехтує застереженнями, рятувальники нагадують, що за спалювання сухої рослинності на громадян чекає штраф від 3060 грн., а в окремих випадках - і кримінальна відповідальність.
![](/media/img/650/2024/04/202404234668.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404239985.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404238513.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404231788.png)