![](https://rivne.media/media/img/650/2020/07/na-pridniprovi-divchata-zaradi-zabavi-troshchili-v20200710_7672.jpg)
У приміському поїзді сполученням «П’ятихатки-Дніпро» хуліганки трощили один із вагонів, а сам процес знімали на відео. Згодом одна з дівчат виклала це відео на своїй сторінці у соцмережі Instagram. Працівники «Укрзалізниці» звернулися до поліції з вимогою притягнути порушниць до відповідальності.
До слова, це не перший випадок вандалізму в українських поїздах. У березні хуліган трощив приміський поїзд сполученням «Львів-Сокаль». Порушника знайшли та оштрафували на 8500 гривень.
За інформацією «Укрзалізниці».