Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Прикарпатті чоловік підклав під авто вибухівку та втратив руку

У ніч 17 січня у селі Крихівці, що на околиці Івано-Франківська, підірвали припарковане авто. Ініціатор вибуху залишився без руки, повідомляє Галка. 

Вибух стався на вулиці Крайній близько другої ночі. Невідомий вибуховий пристрій здетонував у автомобілі BMW X5. Як зазначається, підривник приїхав на таксі. Внаслідок вибуху він отримав серйозну травму руки та самостійно покинути місце події не міг, тому викликав медиків. Через серйозність травми 20-річному чоловіку ампутували частину кінцівки. 

Проводиться досудове розслідування. 

 

Читати також

24.05.2022 Місто перетворилось на суцільне кладовище: під завалами багатоповерхівки у Маріуполі знайшли 200 тіл загиблих

Через відмову місцевих збирати та упаковувати тіла загиблих, МЧС росії залишило місце робіт. Тіла загиблих залишились на місці, через частково розібрані завали сморід чутно майже у всьому кварталі, - пише він. За його словами, через запровадження роботи з поховання та ексгумації так званої «державної корпорації «Ритуал» з Донецька, процес перепоховання з дворів багатоповерхівок фактично зупинено. - Для «офіційного» безкоштовного перепоховання треба дочекатись черги, самостійно привезти тіло загиблого в «морг» видавши що тіло загиблого тільки знайдено або погодитись на запис відео, де заявник скаже що вбитий саме українською армією, - додає він. Через такі умови в імпровізованому моргу біля «Метро» на вулиці складено в пакетах велику кількість трупів (на фото) - Місто перетворилось на суцільне кладовище. Лють. Просто Лють.