![](https://rivne.media/media/img/650/2020/07/na-rivnenshchini-cherez-dityachi-ihri-z-vohnem-obp20200704_7210.jpg)
Вчора, 3 липня, у смт Клесів на Сарненщині маленька дитина отримала термічні опіки через дитячі ігри з вогнем.
У приватному господарстві 3-річна дитина гралася із запальничкою і підпалила ковдру, де сидів молодший брат (малюк 2019-го року народження). Внаслідок цього, дитину госпіталізували із термічними опіками голови, обличчя, лівої верхньої кінцівки та тулуба, ІІ ступеню опікового шоку. Наразі у дитини стан тяжкий.
Працівники швидкої допомоги відвезли постраждалу дитину до Рівненської обласної лікарні.