![](https://rivne.media/media/img/650/2022/08/2022081610461468.jpg)
На Рівненщині військовослужбовці Національної гвардії України долучилися до благодійного турніру, метою якого було зібрати кошти для лікування Варвари Галай. Дівчинка хворіє на аутоімунне генетичне захворювання.
У турнірі взяли участь 5 команд. Гвардійці посіли друге місце, а бомбардира команди нагородили кубком, як найкращого гравця турніру. Спільними зусиллями гвардійці зібрали на лікування дівчинки 85 тисяч грн.
«Дізнавшись про турнір, не змогли пройти повз, зібрали команду й вирішила поєднати приємне з корисним. У дітей мусить бути щасливе дитинство без болю і з посмішками на обличчі. Сьогодні ми робимо для й ого все можливе», – розповів один з учасників турніру.
![](/media/img/650/2022/08/202208164997.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208161769.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208166702.jpg)