![](https://rivne.media/media/img/650/2022/08/2022081012107098.jpg)
На автодорозі "Устилуг-Луцьк-Рівне" працівники Служби автомобільних доріг ліквідували самовільно облаштований виїзд.
Як повідомляють на сторінці Служби автомобільних доріг у фейсбуці, ліквідували виїзд за приписом патрульної поліції.
"Подібне самоправство становить небезпеку для учасників дорожнього руху та може та карається відповідно до чинного законодавства", — йдеться у повідомленні.
Для облаштування безпечних з‘їздів на дорогах загального користування існує законна процедура, якою передбачена розробка схеми організації дорожнього руху та відповідного проекту.
![](/media/img/650/2022/08/202208102126.jpg)