![](https://rivne.media/media/img/650/2023/12/2023120318356510.jpeg)
Жителі Рокитнівської громади попрощалися із мужнім Захисником Василем Коханевичем.
Військовослужбовець, житель села Рокитне Василь Коханевич загинув 27 листопада 2023 року у Донецькій області, виконуючи бойове завдання із захисту України.
"Люблячий чоловік, батько та брат… Василь став на захист своєї родини та усіх нас ще у 2014 році. І до останнього подиху він залишився вірним своїй державі, своїм рідним", - повідомляють у Рокитнівській селищній громаді.
![](/media/img/650/2023/12/202312031791.jpeg)
![](/media/img/650/2023/12/202312032171.jpeg)
![](/media/img/650/2023/12/202312034436.jpeg)
![](/media/img/650/2023/12/202312036183.jpeg)